Got wings, Angela?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Асоциациии
Досието на Бианка Лаурент EmptyСъб Окт 01, 2011 12:34 pm by Касандра Стоун

» Да броим до 10 000
Досието на Бианка Лаурент EmptyСъб Окт 01, 2011 12:34 pm by Касандра Стоун

» Как ше убиеш предишния?
Досието на Бианка Лаурент EmptyСъб Окт 01, 2011 12:34 pm by Касандра Стоун

» Досието на Бианка Лаурент
Досието на Бианка Лаурент EmptyСъб Окт 01, 2011 7:50 am by Balthazar

» Old Brick House
Досието на Бианка Лаурент EmptyПет Сеп 30, 2011 7:27 pm by Balthazar

» Промяна на облика
Досието на Бианка Лаурент EmptyЧет Сеп 29, 2011 8:22 pm by Fate Black

» Опиши се с гифче
Досието на Бианка Лаурент EmptyНед Сеп 25, 2011 8:42 pm by Касандра Стоун

» Къщата на семейство Питърс
Досието на Бианка Лаурент EmptyНед Сеп 25, 2011 7:56 pm by Faith.

» Role Play buddy
Досието на Бианка Лаурент EmptyНед Сеп 25, 2011 4:25 pm by Касандра Стоун

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 6, на Сря Окт 18, 2023 1:24 pm
MUSIC is my life <3

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Основни партньори
Досието на Бианка Лаурент 112aq87th Досието на Бианка Лаурент 27691220192095650983670 Досието на Бианка Лаурент Banner1-1 Досието на Бианка Лаурент Bannerbqa Досието на Бианка Лаурент 68896620

Досието на Бианка Лаурент

Go down

Досието на Бианка Лаурент Empty Досието на Бианка Лаурент

Писане by Balthazar Съб Окт 01, 2011 7:50 am

Досието на Бианка Лаурент Tumblr_lhottljQNw1qb2kw0o1_500
Candice Swanepoel

Вид (раса):
Дете на Инкубус и богинята на Любовта, което значи, че Бианка е полу - човек с невероятно привлекателен външен вид със способността да влиза в сънищата на останалите и да се храни с енергията им и полу - богиня, наследила силите на майка си да си играе с чувствата на останалите и любовта.

Име:
Бианка Лаурент

Години:
физически - 19 / *неизвестни*

Родно място:
Някъде из света в малко градче преди много години. Никой не е доживял, за да разкаже къде е родена Бианка, а тя сто процента няма да каже къде е родена.

Семейство:
Родители - умрели. Няма братя или сестри.

Приятели:
..

Врагове:
Всяко момиче, с което гадже е преспала Бианка.

Досието на Бианка Лаурент Tumblr_ll54zeQb0z1qhsdh9o1_500

Опишете характера си, г-це Лаурент.
Характерът ми е доста необичаен. На първо място поставя своите интереси и желания. Бих направила всичко по силите си, за да постигне целта си. Хрумват ми най - различни идеи, как да ги постигна и не се съобразявам с никого. Много съм импулсивна и никога не се знае какво ще направя в следващия момент. Професионална лъжкиня съм в това няма никакъв спор. Също така съм и голяма манипулаторка. Ако се изпречиш на пътя ми и ми попречиш по някакъв начин, бих те унищожила като малко животинче. Обожавам да се заяжда с хората. Голям трън в гащите съм. аз съм най - големия инат, който някога сте срещали. Спокойствието ми би вбесило всеки.

Силните ви страни са?
Знам ли.. Може би характера. Голямото ми търпение и безгрижие към никой друг освен мен.

А слабите ви страни?
Нямам такива. Да, наистина няма или поне не съм си открила такава страна.

Кратка ви предистория?
Ако я кажа ще трябва да ви убия, нали знаете? Но вие си го пожелахте. Сега слушайте внимателно, защото ще е последното нещо, което ще чуете.
Родена съм преди много, наистина много, много години в малко градче, чието име не искам да споменавам. Просто не искам и никой не може да ме накара да кажа. Само ще ви кажа, че се намира в Египет. Баща ми, който е инкубус, прелъстил майка ми, която е богинята на любовта, в съня 'и и така съм се заченала аз. Но веднага след като ме е родила майка ми е починала. А, не. Не искам съжаленията ви. Не ми са потрябвали. Все едно дали ще е била жива или не. Щяла да ме остави някъде в другия край на земята, както баща ми направи с мен, но какво ме интересува. Ако ме бяха запазили кой ли знаеше какво щеше да излезе от мен. Благодаря на баща ми, който ме е изоставил. Благодарение на това изоставяне сега съм това, което съм и то наистина ми харесва. Но да караме по същество. След като ме изоставил веднага след раждането ми баща ми изчезнал нанякъде. Което означава, че съм израснала и без баща. Докато стана на 10 години за мен се грижеше една бабичка, която почина на 11 - тия ми рожден ден. Но и това не ми правеше голямо впечатление. Останах в къщата 'и, докато навърша 18 години. След това не мога да кажа нищо за историята си, защото ще е прекалено. Никой не знае какво съм правила, къде съм била или изобщо нищо за мен от тогава до сега. Някой се опита да ме проследи обаче и намери няколко мои следи из целия свят, но след това и се намери два метра под земята. Буквално. По едно време научих, че баща ми е умря, но и това не ме развълнува много.

Нещо допълнително?
Не.


Какво е вашето мото или девиз?
Живей за днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде.
Balthazar
Balthazar
That's why they call me BAD COMPANY ! ..

Брой мнения : 118

https://lost-paradise.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите